Ak Partiyi ve bürokratlarını CHP'ye satan MEB ihanet çetesi
POLİSHABERİ - ÖZEL HABER 

Geçtiğimiz haftalarda Oda Tv üzerinden Mert TAŞÇILAR imzalı Milli Eğitim Bakanlığı ile alakalı bir haber yayınlandı. Haberin konusu Çankaya ve Yenimahalle'de engelli taşıma ihalesinde yolsuzluk yapıldığı , bu yolsuzluk çetesini ise Bakanlıkta Müsteşarının , İnsan Kaynakları Genel Müdürünün , Rehberlik ve Denetim başkanının , Bakan Danışmanının koruduğunu ve kadrolaşma yaparak bu işe çanak tuttuğu idda edilerek Milli Eğitim Bakanı ve İçişleri Bakanının resimleriyle yolsuzluk haberleri üzerinden CHP'li vekillerle konu ; Milli Eğitim Bakanı hakkında verilen gensoruya taşındı.

Aynı haberde özel öğretim genel müdürünün paralel yapıya yakın dershanelerden geldiği iftirasıyla hedefe konuldu. Milli Eğitimde KRAL kim sorularıyla da üst düzey bürokratlar hedef gösterildi. 

Oda Tv yayınlanan haberlerde bir kısım belgeler yayınlandı. Bu belgeleri kimlerin sızdırdığı ortaya çıktı.

Oda Tv yayınlanan bir daire başkanına ait kişisel bilgilerinin olduğu resmi inceleyerek haberimize devam edelim. 

Odatv yayınlananBir Daire başkanına ait kişisel bilgilerin yukarıdaki resimde incelendiği zaman 31 Mart 2016 tarihinde Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresinden 19:14'de çekildiği görülecektir. 

Ankara İl Müdürlüğünde bu resmi çekip Oda Tv ve CHP'li vekillere servis eden hainler resmi çektiği cep telefonunun GPRS modunu kapatmadığı için suç üstü yakalanmışlardır. 

Bu resim 31 Martta , Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünde HTC 10 marka cep telefonuyla çekilmiştir.

' AK PARTİ'Yİ CHP VE ODA TV SATAN PARALEL HAİN İL MÜDÜRÜNÜN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ ÖMER FARUK DOSDOĞRU ÇIKTI

Milli Eğitim Bakanlığında 30 Martta Bakan oluruyla daire başkanı olan Halil DOĞANAY'IN sendika bilgilerini 31 Mart tarihinde kendi MEBBİS şifresiyle sisteme girerek görüntüleyen kişi 11 yıldır İl Milli Eğitim Müdürü Erol BOZKURT'UN yanında taşıdığı ve halen özel kalem müdürlüğünü yaptırdığı ÖMER FARUK DOSDOĞRU çıkmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem dairesi bu saatler arasında ,daire başkan'ın kişisel bilgilerine bakıldığı MEBBİS adresi ve şifresinin Ömer Faruk DOSDOĞRU'ya ait olduğunu doğrulamıştır. 

Ayrıca Ömer FARUK DOSDOĞRU'nun telefonu resmin çekildiği HTC 10 marka telefondur.

Ömer Faruk DOSDOĞRU,  Daire Başkanın kişisel bilgilerini açıp sistemden il müdür yardımcısı Murat SERTSÖZ , Erol Bozkurt'un bir önceki özel kalem müdürü ve halen danışmanı olan ATİLLA ÖZDEMİR, Çankaya'da şube müdürü olan Abdullah SÜSLÜ ve Erol Bozkurt'un bilgisayar ve bilgi işlem işlerini takip eden danışmanı SALTUK ERYAŞAR'IN yanında açmıştır. 

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki 31 mart tarihli kamera kayıtları incelendiğinde görülecektir.

İl müdürünün kara kutusu ve özel kalem müdürü olan Ömer Faruk DOSDOĞRU kimdir ? Ömer Faruk Dosdoğru 2003 yılında Türkeğitimsen'e üye olmuş ve 2009 yılında istifa etmiştir. 

2009 yılında 1. Eğitimbirsen üyeliği yaptırmış daha sonra paralel yapının iktidara baş kaldırdığı dönemde sendikasından istifa etmiş ve eşinin sendikası AKTİFSEN'e destek vermiştir.

2014 yılında Erol Bozkurt'un il müdürü olmasından sonra il müdürü tarafından özel büroya aldırılmış ve 2. kez EĞİTİMBİRSEN'e il müdürünün talimatı ile üye yapılmıştır. 

2003-2009 yılları arasındaki TÜRKEĞİTİMSEN üyeliğini Mebbis kayıtlarından sildirmiştir. 

2012 - 2014 dönemleri arasındaki sendika bilgileri de kayıptır. Ömer Faruk DOSDOĞRU'nun öğretmen olan eşi halen paralelin sendikası AKTİFSEN'e üyedir.

Paralel yapınında üst düzey ablalarındandır. 

Bütün bunları bilmesine rağmen İl Müdürü EROL BOZKURT , özel kalem müdürlüğünü ve yetki şifrelerini bu kişiye teslim etmiştir. 

KENDİ ÇALIŞTIĞI KURUMU , AK PARTİ İKTİDARINI VE BÜROKRATLARINI DÜZMECE BELGELER VE İFTİRA DOLU HABERLERLE ODA TV , SÖZCÜ GAZETESİ VE CHP'YE SATAN HAİNLER KİMDİR ?

1- Aylardır Ankara'nın ilçe müdürleri hakkında bilgi belge toplayarak kendi açtıkları soruşturmalarda bir usulsüzlük ve yolsuzluk bulamamalarına rağmen , Ankara'da ilçe müdürleri yolsuzluk yapıyor diye önce sokağa yayıp , daha sonra il müdürlüğündeki bir ekip tarafından hazırlanan dosyalar kimlere gönderilmiştir ?

2- Yenimahalle ilçesinde ihaleyi kaybeden firmanın sahipleri ile oturup belge düzenleyen , il müdürünün resmi yazılarını imzalayan ve arka odada servis firmaları ile belgeler toplayıp CHP , Oda TV ve Sözcü gazetelerine servis yaptıran kişinin özelliği nedir ? Hangi ilçe müdürleri ve il müdür yardımcıları hakkında dosyalar hazırlanmıştır ? 


3- İl müdürlüğünde organize bir şekilde hareket eden çetenin lideri HAİN kimdir ?

4- CHP milletvekillerinden gercekgundem sitesinin sahibi ve aynı zamanda İstanbul CHP vekili olan BARIŞ YARKADAŞ'A belgeleri kimler teslim etmiştir. Oda Tv yayınlanan haberlerin gercekgundem sitesinde yayınlanacağını özel kalem müdürü ÖMER FARUK DOSDOĞRU itiraf etmiştir. Ancak son anda haberin ODA TV yayınlanmasına kendisi de anlam verememiştir ? 

5- CHP Eskişehir milletvekili ve Milli Eğitim komisyon üyesi olan GAYE USLUER'e kimler hangi belgeleri vermiştir. Bakan Nabi AVCI'nın gensoru görüşmeleri öncesinde soru önergeleri il müdürlüğündeki hangi ekip tarafından hazırlanmıştır. CHP vekiller GAYE USLUER , BARIŞ YARKADAŞ , SERKAN TOPAL , Aylin Nazlı AKA ( Bağımsız vekil ) , LALE KARABIYIK, CEYHUN İRGİL'e bu belgeler ve soru önergeleri nasıl ve kimler tarafından verilmiştir ?

6- Ankara İl Müdürü Erol BOZKURT , makamında hangi CHP'Lİ vekilleri ağırlamıştır. 

7- İl müdürünün şoförü , Oda Tv'de haber çıktıktan sonra neden telefonunu değiştirmiştir. Eski telefon numarasından paralelin Ankara abisiyle kaç kez görüşmüştür ? Paralelin Ankara abisini ve paralel yapıya ait görevden alınan müdürleri Erol BOZKURT'un düğününe kim tarafından davet edilmiştir. Akit Gazetesinde yayınlanan Erol BOZKURT ve paralel yapının abilerini düğününe nasıl çağrıldığı anlatılmaktadır .

8- Oda Tv'de haberi yapan Mert TAŞÇILAR ile İl müdürünün arka odasında karanlık işlerini çeviren kişi kaç kez telefonla görüşmüştür ?

9 - Güvenevler Hoşdere caddesinde 16 Nisan 2016 saat 12:14 de Oda Tv tetikçi gazetecisi Mert TAŞÇILAR'a , Samsun Not 5 telefonla tüm belgeleri teslim eden kişi kim ?

10 - Bu çeteye destek veren okul müdürlerinden Gazi Üniversitesi eğitim fakültesinde okurken KCK ve PKK terör örgütünün eylemlerine katılan okul müdürü kim ? 

11 - Erol Bozkurt'un Ankara il müdürü olduğunda özel kalem müdürü olan ve halen danışmanı olan kişinin , cemaatin Ankara abiliğini yapan ve görevden alınan il müdür yardımcısına yakınlığı ve telefon görüşmelerinde neler var ? 

12 - Ankara ilinde müdür yardımcısı olarak görev yapan , Hür ve Kabul edilmiş masonlar locasının toplantılarına katılan il müdür yardımcısı hangisi ? 

13 - Erol BOZKURT'un basın danışmanlığını yapan , Bakan Nabi AVCI'nın resimleriyle beraber facebook para ödeyerek reklam verdirtip yolsuzluk haberlerini basında yayan öğretmenin özelliği nedir ? İlçe müdürleri ve okul müdürleri hakkında , Erol BOZKURT'un talimatlarıyla haberler yayınlayan il milli eğitimde tek işi bu olan kişinin paralel sendika AKTİFSEN ile bağlantıları nedir ? Aktifsen'den reklamlar karşılığı haber sitesine ne kadar ücret almıştır ? 

14 - Erol BOZKURT'un , özel kalem müdürü Ömer FARUK DOSDOĞRU ile ODA TV yayınlanan belgeleri gönderdiği üst düzey Bakanlık bürokratı kimdir ? 15 - Oda Tv yayınlanan habere konu olan belgeler il başkanlığında kime teslim edildi ? Sendikada kimlere gönderildi ve haberler yaptırıldı ? Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı devlet denetleme kuruluna Milli Eğitim Bakanlığında çete var diye belgeler kimler tarafından götürüldü. 

15- Yenimahalle ve Çankaya'da yapılan engelli taşıma ihalelerine il müdürlüğü tarafından soruşturma açılıp hiçbir usulsüzlük bulunmamasına rağmen neden bu belgelerle beraber CHP ve Oda tv servis edildi ? Mehmet YILMAZ'a ait tapu kayıtları Etimesgutta hangi emlakçı vasıtasıyla tapu müdürlüğünden ücret ödenerek alındı ? Bu belgeri Yenimahallede ihaleyi kaybeden Tekman turizmin sahibi tarafından ilde kimlere teslim edildi ? 

16 - Erol BOZKURT'un , Altındağ ilçe müdürlüğü yaptığı dönemde kendi ilçesinin ihalesini bile alan habere konu olan şirketler , Çankaya'da 2005 yılından bu tarafa ihale almasına rağmen , aynı firmaların Keçiören ve Altındağ'da da ihale almasına rağmen neden Çankaya ve Yenimahalle ilçeleri hedefe konulmuş ve bu isimler üzerinden Bakanlıkta hangi isimler hedef alınmıştır. Amaç neydi ? 

17 - Özel kalem müdürünün Oda Tv haberinden sonra yakın çevresine ve ilçe müdür yardımcılarına ilçe müdürlerine biz bu belgeleri 6 aydır çalışıyoruz. Organize bir iş dediklerinin ses kayıtları ve belgeleri çok yakında sitemizde olacak. 

18- Soru önergesinde Mehmet YILMAZ ve Seyit Ahmet KAYHAN'IN il müdürü yapılmak istendiği neden gündeme getirilmiştir ?

19 - İl müdürünün yanında kalan yeğeni kaç yıldır paralelin Ankara'daki okullarına gitmektedir. Daha sonra bu yıl başında apar topar hangi okula almıştır ?

20 - Milli Eğitim Bakanlığındaki bürokratları twiter üzerinden açılan sahte hesaplarla her türlü ahlaksız iftiraların ve karalama kampanyalarının yapıldığı twiter hesaplarını yöneten üst akılda kimler var ? Diğer Bakanlıklardaki bürokratları da hedefe koyan ve her Bakanlık için sahte twiter hesabı açarak bürokratlara karalama kampanyası başlatan paralel çete ve uzantısı sendikanın üyelerinden kimler var ? Milli Eğitim Bakanlığında bu işi yürütenler kimler ?

İHANET ŞEBEKESİNİN İLÇE MÜDÜRLERİ ÜZERİNDEN MİLLİ EĞİTİM BÜROKRATLARINI HEDEFE KOYUP ORGANİZE BİR ÇETEYLE YOLSUZLUK YAPILIYOR ALGISI OLUŞTURARAK , MİLLİ EĞİTİM BAKANI NABİ AVCI 'NIN BAKANLIĞI YÖNETEMEDİĞİ VE YETERSİZ KALDIĞI YÖNÜNDE CHP'Lİ VEKİLLERE AÇIKLAMA YAPTIRIP GENSORU ÖNERGESİNDE KONUYU MECLİSE TAŞIMALARI , AK PARTİ VE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINI ENSAR DAVASI İLE BİRLEŞTİRİP KAMUOYUNDA ZOR DURUMA DÜŞÜRMESİNE NEDEN OLAN ÇETENİN TÜM DETAYLARINI VE YUKARIDAKİ SORULARIN CEVAPLARINI PAZARTESİNDEN İTİBAREN SİTEMİZDEN OKUYACAKSINIZ.

HABER KAYNAK: polis haberi
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Öğretmenlere Anadolu Üniversitesinden bir...
Öğretmenlere Anadolu Üniversitesi görevli işlemleri sistemi üzerinden bir sınav görevi tercihe açıldı.

Haberi Oku