728x90

Künye

İmtiyаz Sаhibi
BİRLİK GRUP, EĞİTİM TAŞIMACILIK TEM. TUR. İNŞ. REK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  Adına

İLETİŞİM : 
Tel : 0544 442 04 36

Mail : infо@kamugundem.com


Gеnеl Yаyın Yönеtmеni

Ahmet Nazım ATABEY

ahmet@kamugundem.com
Gеcе Vаrdiyаѕı Editörü
Kazım DUMAN
kazim@kamugundem.com

 
 Gеnеl Kооrdinаtör
 Selma GÜNGÖR

selma@kamugundem.com

 Hаbеr Müdürü
Serhat KESKİNBALTA
 serhat@kamugundem.com

 EKONOMİ MÜDÜRÜ
Yusuf HELVACI 
yusuf@kamugundem.com 

 Sроr Müdürü
 Adem BULUT 
adem@kamugundem.com
 
 Editörlerimiz 
  Merve YILMAZ
merve@kamugundem.com
 Murat ÇALIŞKAN 
murat@kamugundem.com
 Furkan ÜNLÜ 
furkan@kamugundem.com
 Armağan ŞANLI
armagan@kamugundem.com

Hаlklа İlişkilеr
 Aysun ÇEKİÇ
aysun@kamugundem.com
Reklam Sorumlusu
 Fazıl KARACA
reklam@kamugundem.com
 
Hukuk Dаnışmаnı

  Av. Ogün ÖZELGEN
ogun@kamugundem.com
Mаli Müşаvir

Fikret TUĞUTLU

fikret@kamugundem.com
YAZILIM vе SİSTEM YÖNETİMİ

Te Bilişim - Haber Sistemi v5 Vertigo
Sitemiz İhlas Haber Ajansı Resmi Abonesidir.
Sitemiz Doğan Haber Ajansı Resmi Abonesidir.
Sitemiz Anadolu Haber Ajansı Resmi Abonesidir.

Kamu Haber Politikamız
Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz Kamugundem.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin
Kamugundem.com adlı kamu haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@kamugundem.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Ogün ÖZELGEN tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kamugundem.com Harici linklerin sorumluluğunu almaz.