GÜNCEL:
Terörist Fethullah Gülen'in bilinmeyen 10 yönü
FETOŞ'un hiç bilinmeyen 10 yönü

1- Akıl hastasıdır
1976 yılında manisa merkez valiliği sırasında camilerde vaazlar vermektedir. Vaazlarında her zaman olduğu gibi tesfirleri çarpıtmaktadır.
Kendisini bu konuda uyaran cemaatle sürekli kavga etmiş, cemaati azarlamıştır. Bu olaylardan dolayı iki ay Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde, yani akıl hastanesinde yatmıştır.

2- Vaazı esnasında kuranı kerimi yer atmıştır
Fetoş vaazı sırasında bazı söylemlerde bulunup kuranı kerimi yere fırlatmıştır. Bu olay sadece bir kez değil iki kez gerçekleşmiştir. Olayların ilki iskenderunda ikincisi ise Manisa Salihli Karaman camiinde vuku bulmuştur.Prof. Dr. Ahmet Keleş bu olaya bizzat şahit olmuştur.

3- Masondur
Yenişafak gazetesinin ulaştığı belgelerde mason mahvelinden 1972-76 yılları arasında Fethullah Gülen'e yapılan masonik toplantı davetleri bulunmaktadır. Fetoşun masonluğunu Said Nursi'nin talebesi Fethullah Gülen son dakika yakın arkadaşı Üzeyir Şenler'de doğrulamaktadır.

4- Fethullah Gülen CIA'nın bir figürü ve bir projesidir
Darbeci terörist örgütünün Rusya ukrayna veya Kuzey Kore gibi CIA'nın giremediği ülkelerde okulları bulunmamaktadır. Bizzat CIA direktörü Fuller terörist başına oturum izni sağlamıştır. CIA darbeci terör örgütüne ivme kazandırmak için finans desteğinde bulunmuştur.


5- Asıl amacı paralel din oluşturmaktır 
Paralel devlet yapılanmasının yanında asıl amaçları islamiyete alternatif, yeni paralel bir din oluşturmaktır ve bu sayede tüm dünya müslümanlarını birbirine düşürecek, oluşacak olan kaos ortamı Avrupa ve Amerika'nın işine yarayacaktır.

6- Papa 2. Jean Paul'un elini öpmüştür
Darbeci terörist elebaşı 1998 yılında dinlerarası diyalog safsatası için Vatikan'a gidip Papa 2. Jean Paul'un elini öpmüştür. Papadan direktifler almıştır. Birbirlerine karşılıklı methiyeler dizmişlerdir. Darbeci lider ayrıca Vatikan topraklarını kutsal topraklar olarak ifade etmiştir. Vatikan'ı kastederek "Bu kutsal topraklarda ölürsem" demiştir.

7. Terörist lider babasının imam olduğunu fakat yaşadıkları yerden halk tarafından kovulduklarını ifade etmektedir
İmamlık anadoluda çok itibar gören bir meslektir. Fakat fertlerinden biri imam olan bir ailenin halk tarafından kovulması, dışlanması akıllara soru işaretleri getirmektedir. Araştırmacılar bunu Fetoşun anne ve babasının gayrımüslim olmalarına ve gizli şekilde  düşmanlara yardım yapmalarına bağlamaktadır.

8- Fethullahçı terör örgütü yapılanması masonik yapılanmanın bir kopyasıdır
FETÖ terör örgütü yapılanması tamamen masonların yapılanmasına benzemektedir. Masonlar amaçlarına ulaşmak için her yolun mübah olduğuna inanmaktadırlar. Darbeci FETÖ'nünde bu inançtan altta kalır bir yanlarının olmadıklarını rahatlıkla görebiliriz.

9- Fethullah Gülen'in kardeşi Seyfullah Gülen'in adı yakın tarihte bir tecavüz davasına karışmıştır
Darbeci terör örgütü lideri Fetoşun kardeşi Seyfullah Gülen'in adı bir tecavüz davasına karışmıştır. Fakat gerek basındaki, gerekse hukuk dairelerindek FETÖ militanlarından dolayı bu olay kamuoyuna pek yansımamış, sümen altı yapılmıştır.

10- Fethullah Gülen bir yahudidir
İnternetteki normal kimlik bilgilerine bakıldığında darbeci Fetoşun anne adı kimi kaynaklarda Refia, kimi kaynaklarda Rabia olarak geçmektedir.

Halbuki darbeci Fethullah Gülen, 1986 yılında Almanya'ya gitmek için pasaport istek formu doldurmuş, bu formda ise anne adını bir yahudi ismi olan Rabin olarak ifade etmiştir.

kamugundem.com/Özel Haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığı Memur...
Son Dakika! Milli Savunma Bakanlığı Temin Dairesi Başkanlığı tarafından memur alım sonuçları açıklandı.

Haberi Oku